Bayilik Başvuruları

Vodafone Telefon Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone Telefon Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Vodafone GSM Bayiliği Alma : Dünyanın en önemli ve en büyük GSM operatörlerinin başında Vodafone firması gelmektedir. Merkezi İngiltere’de olan şirketin çok sayıda ülkede hizmetleri bulunmaktadır. Ülkemize faaliyet hayatına Uzan ailesinin el konulduktan sonra TMSF tarafından satılan GSM operatörü Telsim’i alması ile girmiştir.

Vodafone Dünya’nın en büyük iletişim şirketlerinden birisi olduğu biliniyor. Yaygın olarak kullanımı ile kendisinden sık sık söz ettiren bir firmadır. Alt yapı özelliği ve iletişimde sunduğu birçok özelliği ile de diğer firmalara oranla daha çok sevilen ve tercih edilen bir firmadır. 1991 yılında kurulmuş olan Vodafone, kuruluş gününden bu yana birçok kişinin iletişimini sağlamıştır. İletişim imkanın yanı sıra evde internet ve kablosuz internet fırsatı da sunmaya başlamıştır. Kullanıcıları için hazırlamış olduğu eşsiz fırsatlar ve sunduğu ek fırsatlar ile müşteri kapsitesini oldukça artırmıştır. Bunun yanı sıra verdiği hediye kuponları ile de farklı fırsatlar yaratarak diğer firmalardan farkını ortaya koyan bir firma olmuştur.

Vodafone Bayilik Açmak İle İlgili Sorunlar

Bu gün ki bu yazımızda belkide müşterinin sizi bulmak için uğraşacağı bir işe giriyorsunuz desek yanlış olmaz. Bu konuda bahsedeceğimiz şey genel hatlarıyla vodafone bayi başvurusu ile vodafone bayiliği almak.  Vodafone bayiliği açmak için yapılması gereken işlemlerin başında vodafone bayilik başvuru formu ile başvuru yapmak ile başlıyor.

Fakat aklınıza direk gelmiştir. vodafone bayilik alma şartları nelerdir veya  vodafone bayiliği kimlere verilir.  Bu bilgiler yazımızın devamında verilmiştir. Fakat yazımızı devam edilmeden önce şu unutulmamalıdır Vodafone Bayiliği almak kolay bir yol olmayıp zor ve zahmetlidir.

Haliyle böyle güzel vodafone bayilik sistemi ne katılmak para kazanmak isteyen bütün esnafın istediği bir durumdur.Bu sektöre böyle bir bayilik alma hakkı kazanan kişiler kazanç yönünden de diğer firmaları geçmiş olacaklardır. Özellikle Vodafone Bayiliği İstanbul, Ankara, İzmir gibi iller de bu bayilikleri açmak zarar etmeyecek bir firma kurmuşsunuz demektir.

Bu yazımızın en sonunda bayi olmak için bayi açmak için iletişim adresi bulunmaktadır.

Diğer bir olay ise başvuru yapılacak bayilik tek bir çeşit olmayıp 3 gruba ayrılmaktadır. Bunlar Vodafone Silver Bayilik, Vodafone Shop Bayilik ve VodafoneStore Bayilik oalrak 3 e ayrılmaktadır. Yani sadece ben vodafone bayilik almak istiyorum demekle bu işler bitmiyor tam aksine yeni başlıyor.

Vodafone bayilik almanın maliyeti var mı diye bir soruda ise illa ki bir maliyet koymadan her hangi bir yardım ve işletme hakkı almak imkansız bir durumdur. Fakat vodafone bayilik almak ne kadar sorusunun cevabı yine firmada saklıdır.

Pazara girmesi ile birlikte çok çetin bir rekabete girerek, yılların vermiş olduğu tecrübesinin yardımı ile bir anda öne çıkmayı başarmıştır. Şirket cep telefonu dükkanı açarak, mobil sektörde para kazanmak isteyenlerin kendisinden bayilik alabileceklerini söylüyor. Bu sayede şirket hizmetini ülkenin her yerine götürmeyi amaçlarken birlikte çalışacağı dükkan sahiplerininde para kazanmasına yardımcı olmak istiyor.

4 kıta da aynı anda faaliyet gösteren yapısı ile çok güçlü bir konumda olan şirketten bayilik almak isteyenlerin belirli şartları yerine getirmesi gerekiyor. Çok sayıda avantaj sunan şirketin ülkemizde çok geniş bir çekim ağı bulunmaktadır. Bu konuda sürekli yatırım yaparak en ücra köşede dahi çekme sloganı ile hizmetlerine sürekli yenilerini eklemektedir.

Vodafone Bayilik Nasıl Alınır

Şirketten bayilik almak ve bu konuda detaylı şartları öğrenmek için yapmanız gereken bayilik başvurunuzu gerçekleştirmek olacaktır. Vodafone bayilik başvurunuzu gerçekleştirmek için bir firma sahibi olmanız gerekiyor. Yani öncelikle telefon dükkanı açmış olmanız gerekiyor. Bundan sonra firma adı, açık adres bilgileriniz, vergi daireniz ve ver numaranız ile birlikte şirkete bayilik başvurunuzu yapabilirsiniz.Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra şirket tarafından bayilik verilip verilmeyeceğine karar verilecektir.

Vodafone Telefon Bayilik Çeşitleri

Şirketin bünyesinde üç farklı bayilik yapısı bulunmaktadır. Bu bayilik yapılarından hangisinin size uygun olacağına firma karar vermektedir. Silver, shop ve store olmak üzere üç farklı bayilik sisteminden gerekli olan size verilecektir. Bayilik verilmeden önce şirketin şartlarının neler olduğunu öğrenebileceksiniz. Şirket yapısı gereği bayilik şartlarının neler olduğunu halka açık bir şekilde paylaşılmıyor.

Tüm detaylı bilgileri başvurunuz kabul edildikten sonra öğrenebileceksiniz. Başvurunuzu İstanbul – İkitelli ’de bulunan Vodafone Genel Müdürlüğüne elden yada posta yolu ile yollayarak yapabilirsiniz. Ya da şirketin sitesine girerek bayilik şartlarını öğrenmek isteğinizi gerekli sekmeye tıklayarak öğrenebilirsiniz. Bu konuda çok titiz davranan şirket ile ortak olmak size büyük kazançlar sağlayacaktır.

Vodafone Bayilik Başvurusu Telefon Numarası

Vodafone Genel Müdürülük Telefon Numarası için ulaşım adresi;

Vodafone Plaza Büyükdere Cd. No:251 Maslak 34398 İstanbul

+90 850 542 00 00

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri