Bayilik Başvuruları

Turkcell Telefon Bayilik Alma Şartları Nelerdir?

Turkcell Telefon Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Turkcell Bayiliği : Türkiye’nin tartışmasız en büyük cep telefonu operatörü olan şirketin bayilik verme şartları biraz daha farklı oluyor. Yaklaşık 50 milyona müşteri ile sadece ülkemizde değil yakın çevremizde bulunan birçok ülkede de hizmetini sunuyor.

Turkcell Türkiye’de kurulmuş olan yerli olan bir iletişim şirketidir. Verdiği hizmetler ve kalitesi ile kendinden bol bol söz ettiren bir iletişim şirketi1994 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana ilk hedef olarak müşteri memnuniyetini ön plana almıştır. Kuruluşundan bu yana geçmiş olan 26 senede kullanıcılarını hiçbir konuda mağdur etmemiş ve her zaman memnuniyet sağlamıştır. Türkiye’de en çok tercih edilen iletişim firması olması da buna bağlı olarak gelişmiştir. Diğer firmalara oranla daha fazla bonuslar ve daha fazla hediyeler veriyor olması da yaygınlaşmasına katkı sağlamıştır. Herkes tarafından sevilerek kullanılan Turkcell, birçok kişi tarafından da tavsiye edilen bir iletişim şirketi olarak bilinir. 

Turkcell Bayilik Başvurusu Nedir

Bu yazımızda size genel olarak turkcell bayi başvurusu, turkcell bayilik başvurusu veya diğer adıyla ana şirketin alt yüklenicisi olduğu düşünülürse turkcell alt bayilik başvurusu denilen turkcell bayilik alma şartlarını anlatacağız.

Turkcell bayilik alma şartlarını yerine getirdikten sonra Turkcell ‘den bayilik almak için hiç bir engel bulunmamaktadır. Tabi bunları anlatıyorken turkcell bayilik başvurusu nereye yapılır tarzında bir soru aklınızda canlanmış olabilir. Bu sorununda cevabı yazımızın son kısmında bulunmaktadır.

Bütün bu adımları başlata bilmeniz için turkcell bayilik başvuru formu doldurmak ile işleme başlaya bilirsiniz.  Turkcell bayilik başvuru koşulları büyük firmanın vermiş olduğu ağırlıktan dolayı bayilik fırsatını zor veren bir firma. Durum böyle olunca;

Hizmeti diğer cep telefonu operatörlerine nazaran biraz daha yüksek fiyat ile sunsa da kalitesi konusunda yapmış olduğu alt yapı yatırımları ile bu ücreti hak ettiğini her defasında gösteriyor. Şirket aynı zamanda ülkemizin de en büyük şirketlerinden birisidir. Turkcell bayilik başvuru koşulları içinde olan ve asıl yatırımcıyı etkileyen soruların başında gelen Turkcell bayilik başvuru Ücreti veya Turkcell bayilik başvuru Maliyeti. Bu sorularınızın cevabını da yine yazımızın son kısmında bulabilirsiniz.

Tabi yapılan her başvurunun haliyle sonucu  bulunmaktadır. Başvuru yapan firma turkcell bayilik başvuru sonuçlarını nasıl öğrenecek . Yine bu da yazımızın son kısmında bulunmaktadır.

1994 yılında kurulduktan sonra ilk defa ülkemize mobil alt yapıyı getiren şirket 1998 yılında devlet ile imzaladığı anlaşma ile ülkemizin ilk GSM operatörü olma özelliğini taşıyor.

Kurulduğu tarihten itibaren günümüze kadar 9 farklı pazarda hizmet vermeye devam ediyor. Bu pazarların 5’in de aynı zaman da sektörde liderliği kimseye kaptırmıyor. Şirketin bir diğer özelliği dünyanın en önemli borsalarından birisi olarak kabul edilen New York borsasında işlem görmeye başlayan ilk Türk şirketidir.

Turkcell hakkında bu kadar ön bilgi verdikten sonra Turkcell Bayilik başvurusu nasıl yapılır? Bu soruyu birlikte cevaplayalım.Şirket ülkenin her yerine en iyi şekilde hizmet götürmek ve müşteri sayısını arttırmak için bayilik verme yolunu tercih ediyor. Bu sayede müşterilerinin tüm sorunlarını merkezlerine giderek giderme şansını onlara sunuyor.

Turkcell Bayiliği Nasıl Alınır

Turkcell Bayiliği Nasıl Alınır

Eğer Turkcell bayisi almak istiyorsanız yapmanız gereken birkaç işlem bulunuyor. Sıfırdan bayilik başvurusu yapma şansınız yok. İlk olarak bir cep telefonu dükkanı açmanız gerekmektedir. Bu dükkanı açtıktan sonra ki süreç içerisinde ne kadar cep telefonu hattı ya da TL sattığınızın performansına bakılıyor.

Gerekli satış miktarına ulaştığınızdan emin olunduktan sonra size bayilik veriliyor. Bunun için şirketin bünyesinde bulunan bayi ekibinin sizi sıkı bir şekilde takip ettiğini söyleyebiliriz.

Turkcell Bayilik Başvuru Şartları ve Koşulları 

Turkcell bayilik başvuru dilekçesi, turkcell bayilik başvuru evrakları her ne kadar başvuru için önemli olsa da bunlardan biraz daha önemli bir durum mevcuttur. Şirket bayilerinden belirli şartlar talep etmektedir. Bu şartların başında her ay için verilen belirli kotaları doldurmanız gerekiyor. Bayilik sözleşmesi imzalamadan önce gerekli teminat miktarını şirketin ana hesabına yatırmalısınız.

Bu miktarın belirlenmesi için şirket sabit bir fiyat tarifesi uygulamıyor. Bayiliği açtığınız yerin şartlarına ve gelir düzeyine göre sizden talep edilen tutar farklılık gösterebilir. Bu bilgiyi netleştirmek için diğer Turkcell bayilerinden bilgi almanızın faydası olabilir.

Turkcell Bayilik Başvuru Nereye Yapılır

Turkcell bayilik başvuru merkezleri diye genel bir durumdan ziyade belirli bir merkezden bahsedilir.  Bayilik başvurusunda bulunmanız için 02123131000 numaraları telefonu arayarak bu konuda size yardımcı olacak kişilerin bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ya da müşteri numaraları servisini arayabilir ya da corporateccommunications@turkcell.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Turkcell Bayilik Başvuru Sonucu Öğrenme

02123131000 numaraları telefonu arayarak bu konuda size yardımcı olacak kişilere ulaşabilirsiniz. Ya da müşteri numaraları servisini arayabilir ya da corporateccommunications@turkcell.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri 10minutemail