Bayilik Başvuruları

Türk Telekom Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? TT GSM Bayiliği

Türk Telekom Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? TT GSM Bayiliği : Ülkemizin iletişim konusunda tüm hakları elinde bulunan şirketten bayilik almak size birçok konuda önde olma fırsatı sunacaktır.  Türk Telekom bayiliğini bir alt kuruluşu olarak 2006 yılında faaliyet göstermeye başlayan TT NET üzerinden vermektedir. Türk Telekom bayilikleri günden güne büyüyen bir zincir haline gelmiştir.

Türk Telekom Bayilik Almak İstiyorum

Türk telekom bayilik başvuru yapma aslında para kazanma için başvuru yapma desek yanlış olmaz. Çünkü siz müşteriyi bulmadan ziyade müşteri sizi buluyor. Türk telekom bayilik almak istiyorum sorusuna ve buna benzer Türk telekom bayilik almak için ne yapmalıyım, Türk telekom alt bayilik başvurusu gibi sorularınızın cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Türk telekom bayiliği yazımızın sonunda belirttiğimiz kısımda bulunan yazıda belirtildiği gibi Türk telekom bayilik başvuru formunu doldurarak başlayan bir süreç. Tabi yine hemen neticelenen bir süreç olmadığı gözden kaçılmamalıdır. Türk telekom bayilik alma şartları nelerdir, türktelekom bayilik koşulları nelerdir sorusununda cevabını yazımızın sonunda bulabileceksiniz.

Türk Telekom Bayiliği Neden Önemlidir?

Türk Telekom bayilik nasıl alınır sorusundan ziyade kesinlikle bir iş yeri açtığınız için Türk Telekom bayilik kazancı düşünülmelidir.  Sonuç itibariyle türktelekom bayilik fiyatları da belli bir fiyat çerçevesinde değişmekte.

Bu bayiliği almak isteyen kişi ya da kişiler şirketin müşterilerine sağladığı tüm hizmetleri bulundukları bölgede satma şansına sahip olacaklardır. Sadece ürün satış işlemleri değil aynı zaman tahsilat veznesi işlemi de görme şansına sahip olacaksınız.

Bu da gelirinizin daha yüksek olmasına yardımcı olacaktır. Hem normal telefon hatları hem de internet abonelikleri satacak hem de bunların aylık olarak faturalarını tahsil edebileceksiniz.

Türk Telekom Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? TT GSM Bayiliği

Türk Telekom Ürün Çeşitleri

Bu sektörde çok sayıda şirket olmasına rağmen TTNET bu konuda neredeyse rakipsiz olarak hareket etmektedir. Türk Telekom yapılan özelleştirmeler kapsamında PTT’nin bünyesinden ayrılarak farklı bir şirkete satılmıştır. Bu satın işleminin ardından sürekli olarak gelişen altyapısı ile giderek daha kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan şirket bu sayede müşterilerine istediklerini vermeyi amaçlıyor. Ürün yelpazesine her gün bir yenisini ekliyor.

Bu sayede müşterilerini gelecekte kullanılacak iletişim teknolojilerle ilk tanıştıran firma olmayı amaçlıyorlar. Son yıllarda yapılan çalışmalar ile aynı zamanda bir televizyon yayıncısı olma konusunda emin adımlar atılmaktadır.

Tivibu adı altında kurulan şirket ile müşterilerine yeni bir hizmetini de sunmaktadır. Bu sistem ilk olarak web üzerinden yayın hayatına başlasa da kısa süre içinde TV’lere uygun cihaz ile evlerimize de girmeye başlamıştır.

Türk Telekom Bayilik Başvurusu Nereye Yapılır

TTNet bayilik almak için belirli şartları sağlamak gerekmektedir. Öncelikle bir telefon dükkanınız olması gerekiyor. Daha sonra şirketin bayilik başvurusunu için istediği belgeler ile başvurunuzu şirketin İstanbul-Şişli’de bulunan genel merkezine giderek bizzat yapmanız gerekiyor. Bu başvurunuz detaylı bir şekilde incelendikten sonra size olumlu ya da olumsuz bir geri dönüş yapılacaktır.

Eğer olumlu geri dönüş yapılırsa şirket size bayilik almanız durumunda karşılamanız şartlar hakkında bilgi verecektir. Bu şartları kabul etmeniz taktirde gerekli sözleşme tarafınız ve şirket arasında imzalanacaktır. Ayrıca 444 0 375 numarasını arayarak ya da şirketin web adresine girerek bayilik açma konusunda bilgi alabilirsiniz.

Türk Telekom bayisi olunduğunda GSM, Mobil ya da sabit internet, TV vb. pek çok hizmet sunulmaktadır. Fakat bunlar bayilik seçeneğinize göre de değişim gösterebilmektedir.  Bu nedenle Türk Telekom bayiliği almadan önce ne tür bir bayilik istediğinize karar vermelisiniz. Bunun üzerinden başvuruda bulunmalısınız. Türk Telekom bayilik şartları arasında ise öncelikle ticaret yapmaya bir engel bulunmaması, sektör bilgisi, teknoloji ve teknolojik cihazlar hakkında bilgi sahibi olmak, mağaza lokasyonu, mağaza yapısı, mağaza dizaynı, metrekaresi, çalıştırılması planlanan personel sayısı bulunmaktadır. Genel olarak bayinin açılması planlanan yerinana caddede ve yayaların çoğunluklu olduğu yerlerde seçilmesi tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda mağazanın ferah olmasına da özen gösterilmelidir.

Türk Telekom Bayilik Başvuru Adresi

Başvurular direk elle yapılacağından Türk Telekom İstanbul-Şişli’de bulunan genel merkezine giderek kayıt yapılması gerekecektir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri