Bayilik BaşvurularıNasıl Başvuru Yapılır?

Mcdonalds Bayilik Veya Franchising Başvurusu Nasıl Yapılır?

MC Donalds Bayilik Almak İstiyorum

 Herkesin bildiği üzere Mcdonalds dünyanın en büyük en tanınmış fast food yiyecek markası olarak bilinmektedir. İnsanların en çok tercih ettiği bu marka fast food üzerine dünya markası halini almıştır. Yediden yetmişe herkesin gönlünü fethetmeyi başarmıştır. Bu yüzdendir ki insanlar Mcdonalds bayiliği alarak genç girişimci adımları atmak istemektedirler.

Dünyanın en büyük firması ile çalışmak emin olun şuan bir çok şirketin, girişimcinin hayalidir. Tabi ki mc donalds bayilik kar marjı yüksek olan bir işletme böyle bir durumu ticaret yapan herkes isteyecektir. Ama bu hayal öyle hemen gerçekleşecek bir şey dense yalan olur. MC Donalds bayilik açmak için belli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir.  MC donalds bayilik almak normal bir bayilik almaya benzeyen bir sistem değildir.

Bazı durumlarda bayilik başvuru sayısı yüksek olmasından acaba mc donalds bayilik veriyor mu sorusu aklına geliyor.

Bu sebeple Mc Donalds bayilik şartları nelerdir bu konun içinde işlenmesi gereken başlıkların en birincisidir. Daha sonra başvuru şartlarını inceleyen girişimcileri başvuru sürecinin sadece bununla kalmadığını bilmesi gerekir. Diğer sıkıntılı durumlardan bir tanesi de isim hakkı kullanma bedeli. MC Donalds bayilik ücreti, MC Donalds bayilik fiyatı, mc donalds isim hakkı kullanım ücreti, mc donalds bayilik bedeli ne kadar gibi sorularda cevaplandı.

Son olarak aslında bu sürecin başvuru kabul edildikten sonra olan sürecinde olacak olaylar ise daha farklıdır. Mc Donalds bayilik başvuru formu ile yaptığınız başvuru işlemi haliyle işleme konulacak. Bundan sonra işletmeciye firma MCDONALDS LİSANSI verecektir. Peki Mc Donalds lisans süresi ne kadar diye bir soru aklınıza gelmiştir. Bununda cevabı aşağıda verilmiştir.

Yazımızın en sonunda ise Mcdonalds bayilik iletişim ve mcdonalds bayilik telefon numarası bilgileri verilerek yazımız sonlandırılmıştır.

Mcdonalds Bayiliği Nasıl Alınır?

mc donalds bayilik nasıl alınır : Dünyanın en tanınmış şirketlerinden biri olan mcdonalds aynı zaman da en çok bayiliği bulunan bir dünya markasıdır. Hem kendi şubelerini çoğaltmak hem de girişimcilerin önünü açmak için fırsat tanıyan fast food firması bu ideolojiyle dünya markası olmayı da başarmış ve haliyle bu hayalini gerçekleştirmiş ve hala da öyledir.

Mcdonalds Bayilik veya Franchising Başvurusu Nasıl Yapılır?

Mcdonalds bayilik veya Franchising başvurusu için gerekli olan şartlar bulunmaktadır. Bu şartlar şirket yerine şahıs olmalı, başka bir iş ile uğraşması gerekmektedir, yatırım maliyetleri açılacak olan restoran büyüklüğüne göre değişir, 10 yıllık sözleşme yapılması gerekmektedir, açılacak olan yerin tadilatı firma tarafından yapılmaktadır bu şartlar sonrasında ise Mcdonalds lisansı için başvuru yapılması gerekilmektedir. Lisans başvurusu için ise web sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Bu işlemler sonucunda ise İstanbul da bir şubede 5 günlük bir deneyim yapılmaktadır. Deneyim sonrasında ise 6 veya 8 ay gibi bir süreçte eğitim verilerek lisans elde edilmektedir.

Mcdonalds bayisi açmak için ise 400.000 dolar ve ek olarak KDV gibi bir ücret talep edilmektedir. Bunun sebebi ise reklamı ve marka kalitesinin çok üst seviyede olmasıdır.

McDonalds Bayilik nasıl alınır

McDonalds Bayilik Ücreti Ne Kadar?

Fakat bayilik alabilmek sandığımız kadar kolay değildir dünya markası olan Mcdonalds bu konuda oldukça titiz çalışmaktadır.  Her bayilikten daha fazla ücret isteyen bu marka kalitesiyle de verdiğiniz ücrete değdiğini sizlerin gözü önüne seriyor.

Mcdonalds Bayilik Alma Şartları Nelerdir? 

Dünya markası olan  Mcdonalds girişimcilerine özel olarak eğitim ve destek programları vermektedir.

  • Mcdonalds işletmeciliği sadece şahıslara verilir herhangi bir şirkete verilmez. Verilen şahıslar da hiç bir şekilde başkalarıyla parasal ortak olamaz.
  • İşletmeci tüm gücünü ve ilgisini bu işe vermek zorunda olduğundan başka bir işle meşgul olamaz.
  • Yatırım maliyeti restoran büyüklüğüne göre değişmektedir.
  • Mcdonalds işletmeci ile 10 yıllık sözleşme yapmaktadır.
  • Açacağınız Mcdonalds şubesinin tadilatı ve dekorasyonları bu firma tarafından yapılmaktadır.

Bu büyük firmanın bugünlere gelebilmesinin en büyük özelliği ise işletmecilerine verdiği seminerlerdir. Bayilik verilecek kişiler özenle seçilmektedir. MCDONALDS LİSANSI için müracaat etmek isteyenler  başvuru formunu doldurup CV’niz ile beraber web sayfası üzerinden göndermenizle başlar. Seçim süreci ise dört adımdan oluşmaktadır.

  • Başvuru formunun değerlendirilmesi
  • ilk mülakatlar
  • İstanbul da herhangi bir mcdonalds şubesinde 5 günlük iş başında ki değerlendirme. Eğer bu madde olumlu olarak geçerse bir sonraki adıma geçilir.
  • Son adım olarak da işletmeciniz yaklaşık olarak 6-8 ay sürecek bir eğitime girer.

Mcdonalds Bayilik Başvurusu İletişim Ve Telefon Numarası

Sizlerde Mcdonalds bayiliği almak istiyorsanız taşımanız gereken şartlar bunlardır. Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız (0212) 336 34  00 numaralı telefondan Franchising Departmanını arayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri