BankalarNasıl Başvuru Yapılır?

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

 Harcadıkça kazandıran bir banka olarak çalışan ING Bank müşterilerine ING Bonus, ING Bonus Plus, Bonus Premium, Bonus Platinum ve bunların dışında ING Pegasus Plus kredi kartlarıyla hizmet sunuyor. Bonus hizmetiyle Türkiye genelinde binlerce Üye iş yeriyle ortaklaşa çalışan ING Bank kart aidatı ödenme zorunluluğu olmayan kartlarıyla da müşterileri etkiliyor.

Anlaşmalı iş yerlerinde yapılan alışverişler için vade farksız taksitlendirme, vade farksız taksit erteleme gibi olanakların yanı sıra ING Bank müşterilerini asistan hizmetlerinden de faydalanma imkanı sunmak.

Asistanlık hizmetlerine acil sağlık durumları ve çilingir istemi gibi durumlar bile girebilirken ING Bank müşterilerine bunlara ek olarak bütün kredi kartlarına özel sanal kart ve ek kart gibi hizmetleri de ücretsiz olarak sunuyor.

ING Bank Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

 • Ing bank kredi kartı aidatı yoktur.
 • Ing bank kredi kartı limiti yükseltme ve düşürme işlemleri kolaylıkla sağlanır. Limit yükseltme işlemlerin de banka özel belgeler isteye bilir veya kontrol etmek isteyeceği bilgiler olabilir.
 • Ing bank kredi kartı bakiye sorgulama işlemlerini de kolaylıkla yapabilirsiniz. Size en yakın ATM’den, ING bank şubesinden veya ING bank telefon bankacılığından bu bilgileriniz kontrol edebilirsiniz.
 • Size en yakın ATM’den kolaylık la ing bank kredi kartı borcu ödeme işlemini yapabilirsiniz. Borç ödeme işlemini aynı zamanda şubeden, internet bankacılığından da yapmanız mümkündür.
 • Ing bank kredi kartı bonus ile yaptığınız alış verişlerde bol bol bonus kazanıp alış verişi daha zevkli hale getirebilirsiniz.
 • Ing bank kredi kartı desteği için 7/24 telefon bankacılığını kullana bilirsiniz. Aynı zamanda da ING banka şubelerinden de danışmak istediğiniz konuları sora bilirsiniz.
 • Ing bank kredi kartı hesap kesim tarihi değiştirme işlemleriniz banka şubesi aracılığıyla, telefon bankacılığı aracılığıyla da yapmanız mümkündür.
 • Ing bank kredi kartı ile doğal gaz satışı yapan yerlerden ayrıcalıklı olarak sadece ING müşterileri için ayrılmış bankodan işlemleriniz yaptıra bilirsiniz.
 • Ing bank kredi kartı ekstresi öğrenme için banka şubelerini, telefon bankacılığını, internet bankacılığını kullana bilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı çeşitleri

 • ING Bonus
 • ING Bonus Plus
 • Bonus Premium
 • Bonus Platinum
 • NG Pegasus Plus kredi

Şimdi size bu bilgileri verdikten sonra ing bank kredi kartı başvurusu yapma işlemlerini tek tek anlatalım

ING Bank Kredi Kartına SMS Başvurusu

ING  bank kredi kartı almak çok kolay. Türkiye’ye adını duyurmuş ING Bank bonus card kredi kartına SMS başvurusu yapılmasını kabul ediyor. Örneğin ING Pegasus Plus Kart için telefonun mesaj bölümünden PGS yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik numarasını da yazıldıktan sonra 2205’e SMS gönderilmesi gerekiyor. ing bank kredi kartı başvurusu cepten atacağınız SMS ile kolaylıkla kredi kartı başvurunuzu yapa bilirsiniz.

ING Bonus Card’a başvuru yapabilmek için ise cep telefonunun mesaj bölümünden KART yazıp bir boşluk bırakıp TC Kimlik Numarası yazıp yine 2205’e mesaj göndermek yeterli oluyor.

Bonus Plus, Platinum ve Premium kartlara sahip olmak için özel alışveriş koşulları gerektiğinden sayılan kartlara SMS başvurusu yapılmıyor.

ing bank kart başvurusu nasıl yapılır

ING Bank Bonus Card Kredi Kartına Telefon Bankacılığından Başvuru

ING Bank SMS başvurusu haricinde telefonla müşteri hizmetleri yetkilisiyle konuşarak başvuru yapmak isteyen müşterileri için ise 0850 222 0 600 numaralı müşteri hizmetleri numarasını aktif bulunduruyor.

ING Bank Bonus Card Kredi Kartına Şubeden Başvuru

ING Bank internet sitesinden adreslerine ulaşılabilen şubeler üzerinden de ING Bank Bonus Card kredi kartına şube başvurusu yapılabiliyor. Şube üzerinden başvuru yapmak için şubeden temin edilen eksiksiz doldurulmuş ing bank kredi kartı başvurusu formu ve nüfus cüzdanı fotokopisinin bankaya teslim edilmesi gerekiyor.

ING Bank Bonus Card Kredi Kartına İnternetten Başvuru

ING bank kredi kartı online başvuru : Kredi kartlarına başvuru yapmanın bir diğer yolu da ING Bank bonus card kredi kartına internet başvurusu yapmak. İnternet üzerinden yapılan başvurular için Ad soyad, TC Kimlik Numarası ve elektronik posta adresi bilgilerinin girilmesi gerekiyor. Başvurunuza istinaden sistem yoğunluğuna göre yapmış olduğunuz başvurunun sonucunu kayıtlı telefon numaranıza gelecektir.

ING Bank Kredi Kartı Başvurusu Evrakları

ing bank kredi kartı başvurusu için gerekli evrakları size tek tek saymak da fayda vardır. Aslında banka sizin için fazladan bir evrak isteme detayına girmiyor. Kredi kartı için istenen belgeler TC kimlik numarası olan bir nüfus cüzdanı yeterli olacaktır.

Normal kredi kartı başvurusu yaparken istenen belgeler ile normal belgeler arasında bazı farklı belgeler istene bilir. Örneğin platinum kart için istenen belgeler banka tarafından size bilgilendirilir. Bu tamamen bankanın talebine orantılı bir durumdur.

ING Bank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

ing bank kredi kartı başvuru Sonucu sorgulama işlemlerinizin sonucu size SMS ile bildirilecektir. ing bank kredi kartı başvuru durumu size olumlu veya olumsuz sms ile bildirilir.

ING Bank Kredi Kartı Aidatı Alıyor Mu?

Ing banka kredi kartlarından aidat ücreti almamaktadır. Fakat banka standart kredi kartları için bunu uygulamaktadır. Diğer kredi kartları için banka şubesiyle iletişime geçmeniz önerilir. Banka şubesiyle iletişim kurmak istemiyorsanız o zaman telefon bankacılığıyla iletişime geçe bilirsiniz.

ING Bank Kredi Kartı Ne Zaman Gelir?

ing bank kredi kartı kaç günde gelir : Ing kredi normal sürelerde 14 gün içerisin de size teslim edilir. Posta aracılığıyla gönderilen kredi kartı size teslim edilmediği durumda başvuru yaptığınız bankaya teslim edilecektir. 14 günü geçen durumlarda öncelikle başvuru yaptığınız şube ile iletişime geçe bilir veya telefon bankacılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri 10minutemail