Bayilik BaşvurularıNasıl Başvuru Yapılır?

Eti Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Eti Gıda Franchising Başvurusu

Eti Franchising

Eti Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? Eti Gıda Franchising Başvurusu : Ülkemizin en köklü kuruluşlarından olan şirketin kuruluşu hakkında sizlere biraz bilgi verelim. Şirket ilk olarak 1962 yılında Firuz Kanatlı tarafından Eskişehir merkezli olarak kurulmuştur. Şirketin kurulan ilk üretim fabrikasının üretim listesinde bisküvi, kurabiye, çikolata, bebek maması, turta, gofret ve birçok farklı ürünü listesine eklemiştir.

Bu kadar ürün yelpazesine sahip firmanın ürünlerini satmak haliyle çok güzel bir ticari hamledir. Günümüz de Eti, Ülker gibi firmaların bayiliği almak için birçok gıda üzerine ticaret yapan firma sıraya girmiş denilse yalan olmaz. Haliyle bu işe girmeden önce birçok kişinin aklına takılan sorularda olması gayet doğal. Eti bayilik verirken ücret istiyor mu, eti bayilik almak zor mu, eti bayilik şartları nelerdir gibi bir çok soru aklınıza gelebilir. Bizde elimizden geldiğince bu soruların cevabını vermeye çalıştık.

Eti Bayilik Almanın Avantajları ve Faydası Nedir

50 yılı açmış şirketin şu an ürün listesinde 300’den fazla ürün bulunmaktadır. Bu ürünlerin arasında şüphesiz sürekli tükettiklerimiz vardır. Eti firması genel olarak bisküvi, çikolata, gofret gibi atıştırmalıklar üzerine geniş bir profilde hizmet sunabilecektir. Ülkemizin damak zevkini çok iyi bilen ETİ, bu konuda sektörün en önemli şirketlerinden birisidir. Haliyle bu kadar uzun geçmişe sahip ve ayakları yere basan yapısından dolayı bu firmanın ürünlerini satmak her yönden avantaj sağlayacaktır.

Eti Bayilik Ürün Ailesi

Ürün yelpazesinin incelenmesinin ardından şirketin daha çok bisküvi ve kraker üzerine hizmet vermeye yöneldiğini söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra ürünler arasında yer alan  ağır kremalı bisküviler yoğun ilgi gören atıştırmalıklar arasında yer alıyor. Çay kültürümüzün tamamlayıcısı konumunda bulunan bu ürünler lezzeti de beraberinde getirerek, kişilere keyifli bir atıştırmalık imkanı sunabiliyor. Markanın atıştırmalık kategorisinde diyet ürünlerinin de bulunması kilo kontrolüne dikkat eden üyelere de hitap edebilmesini sağlıyor.  Kategori üzerinde en çok ilgi çeken ürünlerden bir tanesi ise de eti cin, puf gibi akışkan malzemelerden yapılan ürün içerikleridir. Özellikle çocuklara hitap eden bu ürünler küçük formda olması ve kalori bakımından daha sınırlı olması nedeni ile tercih edilebiliyor. Bebeklerin Ek Gıda serüvenine eşlik eden Eti Cici bebe ise hem lezzeti, hem de içerisinde yer alan mineral ve vitamin desteği ile ürünler arasında bir adım öne çıkmaktadır. Eti ailesinde kişilerin misafirlerini ağırlayabilmesi için özel olarak üretilmiş seçeneklerde bulabilmek mümkün. Tartini, Şekl-i şahane ve Paykek gibi gramaj bakımından büyük kek ürünleri tazeliği, lezzeti ve farklı seçenekleri ile kalabalık ortamların vazgeçilmez atıştırmalıkları arasında yer almaktadır.

Eti Bayilik Başvurusu Nasıl Alınır?

Peki, bu dünyaca üne sahip şirketin bünyesine girmek için gerekli bayilik başvurusunu nasıl yapabiliriz.Bunun için tek yapmanız gereken şirketin internet sitesine girmek ve bayilik başvurusunda bulunmak olacaktır.

Şirketin görevli çalışanları tarafından başvurunuz incelenecektir. İncelemelerin ardından Eti bayiliğini alıp alamayacağınıza karar verilecektir. Bu karar olumlu olursa şirket sizi görüşme yapmak için Eskişehir’e yani genel merkezinin olduğu yere davet edecektir.

Bu merkez Eti Şirketler Grup Merkezinin için de Eti Plaza’da bulunmaktadır.

Eti Bayilik Başvurusu Telefon Bilgileri

Telefon : 0 222 221 20 00

Eti Bayilik Başvurusu Adresi Bilgileri

Adres Bilgileri; Hoşnudiye Mah. Kızılcıklı Mahmut Pehlivan Cad. No 11 Tepebaşı Eskişehir

Bu adrese giderek gerekli görüşmeyi yapabilirsiniz. Bayilik şartları konusunda firma ile anlaştıktan sonra Eti’nin tüm ürünlerini satma şansına sahip olacaksınız. Bu bir anlamda şirketin toptancısı olacağınız anlamına gelmektedir.

Bu ürünleri ister toptancı olarak isterseniz de perakende olarak satma hakkına sahip olacaksınız. Şirket 54 yıllık mazisi ile sektörün liderleri arasında gösterilmektedir. Ve bunu sağlamasına yardımcı olan temel ürünlerinin yanına sürekli yenilerini eklemek için araştırma geliştirme çalışmaları yapmaktadır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri