Kamu KuruluşlarıNasıl Başvuru Yapılır?

Ego Kart Nedir? EGO AnkaraKart Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ego AnkaraKart Nedir?

Ego Kart Nedir? EGO Ankara Kart Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? : Ego Ankara kart sürekli olarak yanınızda bulundurmanız gereken şehir içi bir ulaşım kartıdır. Ego ya bağlı olan bütün toplu taşıma araçların da bulunan kart okuma cihazına yaklaştırarak temassız bir akıllı kart türüdür. Bu cihazların üst kısmında bulunmakta olan kart okuma kısmında ki tek geçişlik manyetik biletlerden oluşmakta olan özel sistem ile daha hızlı, pratik ve ekonomik ulaşımın keyfini bir arada yaşayabileceksiniz.

EGO Ankara Kart öğrenciler, normal vatandaşlar, yaşlılar vs. tarafından yoğun olarak kullanılan Ankara Büyükşehir Belediyesine ait otobüslerde kullanılan para yerine kullanılan kart türüdür. Kredili sisteme göre çalışmamaktadır.

Bu kadar yoğun kart kullanımı olan bir yerde illa ki bu kartların dolumu nasıl olacak diye insanın aklına sor gelmekte. İşte bunun için Ankara Büyük Şehir Belediyesi EGO AnkaraKart ego kart dolum ve satış bayiliği vermektedir. Tabi EGO Ankara Kart bayiliği almak hemen kolay olan bir durum değildir.

Bu gibi durumlarda bayilik almak isteyen kişilerin hemen EGO Ankara Kart bayilik Başvuru şartları nelerdir. BU birinci soru idi ya ikinci soru EGO Ankara Kart bayilik Başvuru ücreti varmıdır veya EGO Ankara  Kart bayilik Başvuru ücreti ne kadar gibi sıralı sorular bayilik almak isteyen kişiler tarafından düşünülmektedir.

Tabi şu da bir gerçek bana ego bayiliği verirler mi diye bir düşüncenizin olması normaldir. Büyük oranda aşağıdaki bulunan Ego Bayilik Başvuru Şartlarını yerine getiren herkese bu bayilik verile bilir. Tabi haliyle EGO Ankara Kart bayilik Başvuru yolları diye bir soru da aklınıza gelirse bunu da yazımızda değinmeden geçmek istemedik.

Ego Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ankara kart Ankara içerisinde EGO’ ya bağlı olan bütün toplu taşıma araçlarında geçerli olmaktadır. Ankara kart sürekli olarak yanınızda taşıyabileceğiniz şehir içi bir ulaşım kartıdır. EGO’ bağlı olan bütün toplu taşıma araçlarında bulunmakta olan kart okuma cihazlarına yakınlaştırarak kolay bir şekilde kullanabileceğiniz, temassız akıllı kartlar ve yine bu cihazlar üzerinde ki üst kısımda bulunmakta olup, tek geçişli manyetik bilet sistemi ile oluşturulmaktadır. Bu kart Ankara kart bayilik başvurusunda bulunmanız mümkündür. Ankara bölgesinde belirli başlı kart bakiye yükleme noktaları bayilik olarak belirlenmiştir. Bayiler hakkında detaylı bilgiler Ego Genel Müdürlüğü üzerinde yer almaktadır. Ankara kart yalnızca bu bayilikler üzerinden alınabilecektir. Kart başvuru esnasında belge içeriği değişiklik gösterebilmektedir. Yetişkin bir bireyin depozito ücreti ödemesi yeterli olurken, öğrenci ve yaşlılar için farklı belge talebinde bulunulmaktadır.

EGO Kart Bayilik Başvuru Yolları

EGO kart bayilik başvurusu için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden birincisi olarak; internet sitesi üzerinden online başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Diğer başvuru yöntemi ise; bireysel şekilde başvuruda bulunabilirsiniz. Doldurmuş olduğunuz başvuru formunuzu, Kızılay da bulunmakta olan Ankara kart bayi servisine, şahsen teslim ederek başvuru sürecini başlatabilirsiniz. Bayilik başvurunuz, talep etmiş olduğunuz bayilik lokasyonuna ilgili olarak değerlendirilecek ve kısa bir süre içerisinde tarafınıza dönüş yapılmaktadır. Bayilik konusunda EGO’dan olumlu dönüşler alınabilmesi için, belirtilen lokasyon üzerinde bayiliğin bulunmaması ve yine bu lokasyon üzerinde metro ya da otobüslerin aktif olarak kullanılması etkili olacaktır.

EGO Kart Nerede Kullanılmaktadır?

Ankara da bulunmakta olan ego otobüsleri ile metro ve Ankara ili içerisinde dahil olmak üzere, EGO’ya bağlı olan tüm toplu taşıma araçlarında bu kart kullanılabilmektedir.

İnternet Üzerinden EGO Kart Nereden Alınmaktadır?

İstediğiniz herhangi bir kart için, Ankara Kart. com. tr adresinden üye olarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kart başvurunuzu tamamlandıktan sonra, kartınızın size teslimi için en uygun zamanı seçerek online randevu yaptırabilirsiniz. İnternet üzerinden yapılan başvurular ortalama 1-3 iş günü içerisinde sonuçlanabilirken, kart yoğunluk durumuna göre aynı gün bile teslim edilebilmektedir.

EGO Kart Bayilik Başvuru Bütün Şartları

Ego kart bayilik, yatırımcılar için yüksek karlı bir iş olarak görülmektedir. Ego kart bayilik başvuru şartları oldukça yatırımcı için uygun olmaktadır. Söz konusu bu başvuru şartları;

  • Bayilik başvurusu için, bayi adayı tarafından başvuru formu düzenlenmiş bir şekilde bayi servisine teslim edilmesi gerekmektedir
  • Bayi operasyon yetkilisi tarafından, bayi adayı için lokasyon belirlenerek ön bir keşif yapılmaktadır
  • Bayi adayı için hedef kitle yoğunluğu, müşteri ihtiyacı, satış potansiyeli ve çevresinde bulunmakta olan mevcut bayiler ile arasında ki mesafe gibi birçok kriterler ile bayi adayı değerlendirmeye alınmaktadır. Bayiler arasında normal olarak, belirli bir mesafe olması esas alınmaktadır. Fakat yoğun talepte bulunulan lokasyonlar de, söz konusu mesafe gözden geçirilebilmektedir.
  • Bayi’ nin yaygın bir şekilde bulunduğu yerlerde, bayilik için yapılmış olan başvuruların değerlendirilmesi maksimum 15 gün olarak belirlenmiştir. Diğer yerlerde ise bayilik başvuruları bu süre 1 hafta sürmektedir.
  • İmza sirküleri
  • İkametgah belgesi
  • Oda sicil kaydı
  • Kimlik fotokopisi
  • Vadesiz hesap numarası

EGO Kart Başvuru Sonrası Yapılması Gerekenler

Başvuru sonrası, bayi operasyon yetkilisi, teslim alınan evrakları kontrol işlemini gerçekleştirdikten sonra, ilgili bayilik sözleşmesi iki nüsha olarak, bayi nin yetkilisine, varsa kaşesi ile birlikte imzalatılarak gerekli olan işlemler başlatılır. Dolum bayileri ile dolum bayilik sözleşmesi, bilet bayilik ise bilet bayilik sözleşmesi düzenlenmektedir. Sözleşmenin imzalanmasından sonra POS kurulum ve eğitim planlamaları yapılmaktadır.

EGO Kart İletişim Bilgileri Ve Telefon Numarası

Telefon: 0 312 507 10 00

Fax: 0 312 507 15 52

E- posta: bilgi@ ankarakart.com.tr

EGO Kart Bayilik Başvurusu Adres Bilgileri

Merkez adresi: Emniyet mahallesi, hipodrom caddesi, no 5, A Blok Ankara/ Yenimahalle

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri