Bayilik BaşvurularıNasıl Başvuru Yapılır?

Dominos Bayilik Franchise Başvurusu

Dominos Bayilik Başvurusu

Dominos bayilik başvurusu nasıl yapılır : Bir insanı dominos dan başka daha ne mutlu edebilir ki sloganıyla yola çıkan dominos pizzanın bayisi olmak ister misiniz. Bu yazımızda dominos bayilik bedeli, dominos bayilik şartları başlıklı konulara ele alacağız. Öncelikle bir iş yeri açmadan önce düşünmeniz gereken konuların başında ise maliyet aklınıza gelecektir. Dominos bayilik ücreti , dominos bayilik fiyatı gibi iki önemli başlığı da konumuzda ele aldık. En sonda dominos bayisi olmak isteyen kişinin aklındaki dominos bayilik nasıl alınır sorunun cevabını vereceğiz. Yazımızın sonunda dominos bayilik iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Dominos Pizza Kimdir? Dominos Hakkında Bilgi

Türkiye genelinde güvenilir pizza markalarından olan Dominos Pizza’ dan şube bayiliği alarak istediğiniz işi kurma imkanına sahip olabilirsiniz. Dominos, 1960 yıllarında ABD’ nin Michigan eyaletinde kurulmuştur. Bugün bakacak olursak; 70 ülkede 10 bin üzerinde bayilik ile hizmet vermektedir. Dominos Pizza şube imkanların da yatırımcılarına harika ürünler, teknoloji için en iyi sistemleri, profesyonel ekibi ile birlikte sağlamaktadır.

1996 yılında İstanbul Türkiye’de ilk şube İstanbul’da Ulus semtinde açıldı. İlerleyen yıllarda ülkede pizza dükkanlarının çoğalması ile birlikte 530 şube, Türk pizza sektörünün gelişmesine yön veren İstanbul, İzmir, Ankara ve Bursa başta olmak üzere 69 ile de yayılmıştır. Bugün Domino’s Pizza’nın 85 ülkede / bölgede 14.000’den fazla şubesi var.

Dört üretim merkezi ve 7.500’den fazla çalışanıyla dünyanın en hızlı büyüyen beş işletmesinden biri olmaya devam ediyor. Aynı zamanda, “Ortadoğu ve Doğu Avrupa’nın en lezzetli ve uygun pizza şirketi” olma hedefi ile ilerlemektedir. Rusya, Azerbaycan ve Gürcistan Domino pizza operasyonlarının yönetimi Türkiye’dedir ve hedefi 4 ülkede en popüler pizza zinciri haline gelmektir.

Dominos Pizza Bayilik Sözleşme Süresi

Şirketin bayilik şartları içerisinde, işletme başında duracak kişi için en az % 51 hisse bulundurması, aynı zaman da finansal olarak ortalama gücünün 250.000 ile 270.000 USD + KDV miktarında ki yatırımı karşılayabilecek olması gerekmektedir. Dominos bayilik sözleşme süresi azami 10 yıl olarak belirlenmiştir. Mağaza dekorasyonu ise profesyonel ekiplerin fikirleri sonrasında kararlaştırılabilmektedir. Bu bilgiler doğrultusun da yeni bir iş kurmak isteyenler için Dominos pizza bayiliği almak, harika bir fırsat olarak görünmektedir.

Yiyecek ve içecek sektörü her zaman kazandırmıştır. Ayrıca gelecek yıllarda ise güvenli marka çevresinde de kazandırmaya devam edecektir. Bu güvenli markalardan biri de Dominos Pizza’ dır.

Dominos Bayilik Başvurusu Nereye Yapılır

Dominos bayilik başvurusu nereye yapılır? Sorusuna cevap verecek olursak; online olarak başvurunuzu göndermelisiniz. Referans ve CV’ niz uygun görülürse,  2 hafta – 2 ay aralığı bir süre içerisinde size geri dönüş yapmaktadırlar. İş planı ve ‘’ bana neden bayilik vermelisiniz’’ başlığı bulunan bir sunum yapmanız için dominos pizza ana bayiliğine davet edilmektesiniz. Sunumunuz beğenilir ise bir eğitim sürecine tabii tutulmaktasınız. Bu eğitim süreci yaklaşık 4 ay sürmektedir. Bu süre içerisinde dominos pizza ve restorancılıkla alakalı eğitimler almaktasınız. Bu eğitimler sonrası başarılı olmanız durumunda, sözleşmeniz imzalanıyor ve bayilik kurmaya başlıyorsunuz.

dominos bayilik başvurusu

Dominos Bayilik Şartları Nelerdir

İşletme başında duracak olan kişi, en az yüzde 51 hisse sahibi olmalıdır. Ayrıca finansal olarak gücü, ortalama 250 bin ve 270 bin USD+ KDV miktarında ki yatırım bedelini karşılayacak güçte olması gerekmektedir. İşletme başında duracak kişi, zamanının büyük kısmını ve enerjisini dominos pizza bayiliğinde geçirmelidir. Ön anlaşma döneminde ki pratik ve teorik eğitimlerinde başarılı olmalıdır. Dominos pizza bayilik şartları, her şey dâhil kurulum ücreti, yaklaşık olarak 250 bin- 270 bin USD+ KDV’ dir. Toplam olarak hesaplanan yatırım değeri, kiralanmış olan dükkanın sahip olduğu metrekare alanı, kiralanmış olduğu zamanda ki fiziksel durumu, cephesi ve açılışta beklenmekte olan iş kapasitesi ile dengeli olarak farklılık gösterebilmektedir.

Yatırım bedeline isim hakkı, üniformalar, dekorasyon ve mutfak içerisinde kullanılacak olan araç ve gereçlere kadar her şey dahil olarak verilmektedir. Dükkanın ideal sahip olması gereken metrekare değeri 90 ila 150 metrekare arasında olmalıdır. Bunun yanı sıra, aylık yüzde 6 miktarında reklam katılım ücreti alınmaktadır.

Dominos Pizza İletişim Bilgileri

Türkiye genelin de, güvenilir gıdama markalarından biri olan dominos pizza, günümüzde çok kazandırmakta olan restoranlar arasında girmeyi başarmıştır. Bu yüzden yatırımcılar için en karlı bir iş olarak görülmektedir. Gittikçe artmaya başlayan şubeleri ile kocaman bir aile olma fırsatını yakalayan dominos pizza firması, bayilik almak için yatırımcılarına birçok kolaylık sağlamaktır. Dominos pizza bayiliği almak için firmaya başvurmanız yeterlidir. Bu başvurunuzu birkaç yol ile sağlayabilirsiniz. Söz konusu bu yollar ise;

  • Merkez: Büyükdere Caddesi, numara 245 USO Maslak Center/ İstanbul
  • Telefon no : 0 212 280 96 36
  • Fax: 0 212 280 96 38
  • E- posta: info@ dominospizza
  • Web sitesi: www. dominos. com. tr
  • Müşteri hizmetleri telefon numarası: 444 6 555
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri