Bankalar

Alternatif Bank Diners Club Card Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Alternatif bank Diners Clup Card Kredi Kartı almak isteyen ve Alternatif Bank ailesine katılmak isteyen kişilerin uygulaması gereken birtakım önemli noktalar bulunmaktadır. Kişilerin Alternatif Bank’ın en cömert hizmetlerinin başında gelen bu kartı almak için ise müşteri hizmetlerine bağlanarak talepte bulunmaları ya da site üzerinden talepte bulunarak başvurularını yapmaları yeterli olacaktır.

Şubeye giderek de kart başvuru sürecinin başlatacağı bilinmekle birlikte kolay bir şekilde internet üzerinden yapmak daha hızlı ve pratik sonuçlar doğurmuş olacaktır. Alternatif Bank resmi sitesine girerek kart talepleri bölümüne girecek olan kişiler orada talep ettikleri kartı seçerek o kartın başvurusunu gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru aşamasında ise istenen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde girilmesi işlemin olumlu bir şekilde ve hızlıca sonuçlanmasında önemli bir rol oynayacağı bilinmesi gerekmektedir.

Alternatif Bank Diners Club Card Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?  Türkiye’ye Alternatif Bank aracılığıyla getirilen Diners Club International kurulduğu zamandan beri çok yönlü yeni nesil kredi kartlarına öncülük eden başarılı bir sistemdir. Yalnızca Türkiye’de değil, dünya üzerinde 185’ten fazla ülkede faaliyet gösteren ve milyonlarca üye iş yerine sahip olan Diners Club International sistemi birçok alanda müşterilerine özel deneyimler yaşatıyor.

Dinersclubcard bir kredi kartıdır ama haliyle üstün özellikleri olan ve dünyanın her yerinde üyelikleri olan bir kredi kartı çeşididir. Dinersclub Türkiye de Abank yani Alternatif Bank tarafından müşterilerinin kullanımına sunulmuştur. Bu kartı kullanırken ayrıcalıklı olduğunuzu hissedeceksiniz.

Kredi kartıyla yapacağınız işlemlerde mil kazanacaksınız ve kazandığınız milleri yolculuklarınızda kullana bileceksiniz. Ayrıca dünyanın 4 bir yanında bulunan DinersCLub üye restoranlarda  afiyetle yemeklerinizi yiyebilirsiniz.

Abank dan Dinersclub kredi kartının başvurusunu adım adım anlatmak için bu yazımızı ele aldık. Alternatif bank dinersclub kredi kartını almak aslında çok da zor değil. Hatta bu işlem normal bir kredi kartı alma işlemiyle aynı desek yanlış olmaz.

Tabi Dünya genelinde bu kadar çok şubesi olan bu kredi kartı çeşidinin Abank şubelerinden alırken belli şartları yerine getirmeniz gerekmektedir. Alternatif bank için özel olan bu kredi kartı çeşidi için en basitinden aylık belirli harcama sözü vermeniz gereke bilir.

Alternatif bank diner club kredi kartı başvurusunu şubeden yapabildiğimiz için şartları yerine sağlayıp sağlayamadığımızı orada bulunan banka görevlilerine sorabilirsiniz.

Diners Club Nedir?

Diners Club olarak kurulan Diners Club International (DCI), 1950’de Frank X. McNamara, RalphSchneider ve MattySimmons tarafından kurulan bir kredi kartı şirketidir. Bu şirket Dünyadaki ilk bağımsız kredi kartı şirketiydi. Seyahat ve eğlence için kredi kartları üreten kendine yeterli bir şirket kavramını oluşturdu. Diners Club International ve franchising’leri ile birlikte 59 ülkede faaliyet göstererek zengin ve seyahat eden kişilere Dünyanın her yerin de hizmet sunuyor.

Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Diners Club Black ve Premium modelleriyle de hizmet veren Alternatif Bank Diners Club kredi kartı özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Dünya üzerinde 600’den fazla noktada bulunan lounge’dan bir misafirle beraber ücretsiz hizmet alabilme imkanı
  • Türkiye’nin sayılı seçkin restoranlarında %25’e varan indirimler ve özel hizmetler
  • Diners Club mil programı ile mil biriktirip uçuşlarda kullanabilme olanağı
  • TAV Pasaport ayrıcalıkları
  • Dünya da bir çok bölgesinde bulunan lounge hizmetlerinden faydalanabileceksiniz ve hiç bir ücret ödemeden. Ücret tablosunu erişmek için bu linki    https://www.abankdinersclub.com/#ayricaliklar  kullanabilirsiniz.

Bunun gibi olanaklar sağlayan Alternatif Bank özellikle seyahat etmeyi ve yeni yerler keşfetmeyi seven müşterilerine özel çıkarttığı Diners Club kredi kartının diğer kredi kartlarında bulunan klasik özelliklere de sahip olduğu bilgisini göz ardı etmemek gerekiyor.

Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartına Şubeden Başvuru

Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartına Şubeden Başvuru

AbankDiners Club kredi kartı; Türkiye genelinde 65 şube ile hizmet veren Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartına Şubeden Başvuru yapılmasını kredi kartı başvurusu yapmak için tek seçenek olarak müşterilerine sunuyor. Şubeden başvuru yapabilmek için ilk olarak nüfus cüzdanı ile Alternatif Bank’a başvuru yapılması gerekiyor.

Bu ön başvuru sonrasında ABank en geç 48 saat içinde cep telefonu ya da elektronik posta yoluyla müşterisine ulaşarak başvurunun olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığını bildiriyor. Başvuru olumlu görüldüğü takdirde müşteriler katlarına şube üzerinden ulaşabiliyorlar. Şubeye gitmek istemeyen müşteriler ise kartlarının kurye ile kendilerine ulaştırılmasını talep edebiliyorlar.

Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartına İnternetten Başvuru

Müşterilerinin aktif olarak kullanabildiği bir internet şubesine sahip olmasına rağmen Alternatif Bank Diners Club kartına internetten başvuru yapılması gibi bir hizmet sunmuyor.

Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartına SMS ile Başvuru

Müşterilerine birçok konuda ayrıcalıklı hizmet veren Alternatif Bank kredi kartına SMS ile başvuru yapılmasını ne yazık ki kabul etmiyor.

Alternatif Bank Diners Club Kredi Kartına Telefon Bankacılığı İle Başvuru

Telefon bankacılığını bir çok bankacılık alanında kullanan Abank müşterilerine bu konuda maalesef  bu kredi kartına telefon bankacılığı ile başvuru yapılmasını ne yazık ki kabul etmiyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri