Bankalar

Akbank Bankamatik Kartı Ve Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

Akbank bankamatik kartı ve ek kart başvurusu yaparak Akbank ailesine katılan ve sınırsız hizmetten faydalanmak isteyen kişilerin uygulaması gereken birtakım işlemler bulunmaktadır.  Akbank Bankamatik kartı edinerek birikimlerin yapılacağı ve herhangi bir ek ücretin ödenemeyeceği bilinmekle birlikte Akbank kullanıcılarının herhangi bir ek kart talebine ise genellikle olumlu geri dönüşler yapılarak kullanıcıların yüksek limitler eşliğinde sırsız alışverişin tadını çıkarmasına imkan sağlanmaktadır.

Başvuru yapacak olan kişilerin ilk olarak Akbank internet sitesi üzerinden başvuru oluşturup daha sonrasında da gerek görüldüğünde şubeye giderek kart taleplerini bankaya bildirmeleri gerekmektedir. Kart talebinde bulunan kişilerin verdikleri iletişim adreslerine ise başvuruları hakkında gerekli bilgilendirme mesajları gönderilecek süreç hakkında bilgi verilmektedir.

Akbank Bankamatik Kartı Ve Ek Kart Başvurusu Nasıl Yapılır

 Birbirinden özel ve kaliteli hizmetleriyle hizmet veren Akbank Türkiye’de bankacılığın öncü isimlerinden biri olarak hizmet veriyor. Axess ek kartı ve Neo bankamatik kartıyla sektörde öne çıkan Akbank bu hizmetlere başvuruları hemen hemen her kanaldan kabul ediyor.  Bu günkü yazımızda size Akbank neo kart nedir sorusundan başlayıp ve bu daha sonra hep duyduğumuz akbank neo kart ne işe yarar sorusuna cevap bulacağız.  Ayrıca konumuzun en sonunda akbank neo kart şifresi nasıl alınır sorusunun da cevabını öğrenmiş olacaksınız. Akbank neo kart diğer debit kartlar gibi işlem yapma hızı çok yüksektir. Akbank neo bakiye sorgulama işini çok yüksek hızda yapa bilirsiniz. Ayrıca akbank neo başvuru formu nu doldurarak kartınızın hemen alabilirsiniz. Şimdi AKBank bankamatik kartı ve ek kart başvuru kanallarına bakalım.

Akbank Neo Kart Nedir?

Akbank ne o kart, Akbnak kart ailesinin sunduğu bankamatik bir kart çeşididir. Bu kart sizin bankada bulunan paranızın ATM ‘lerden kolay bir şekilde para çekmenize sağlar. Çoğu kişinin duyduğu debit kart akbank ailesinde NEO kart olarak isimlendirilmiştir.

Axess Ek Kartına SMS ile Başvuru

Limitini asıl kart sahibinin isteğine göre belirleyebildiği Axess ek kartına SMS ile başvuru yapılabiliyor. Cep telefonunun mesaj bölümüne Ekkart yazıp 4425’e SMS atılması sonrası banka yetkilileri bu cep telefonu numarası üzerinden kart sahibine ulaşıyor ve başvuru işlemi tamamlanıyor.

Axess Ek Kartına İnternet Başvurusu

Günümüz modern dünyasında neredeyse bütün işlerin internet üzerinden yapılabildiği düşünüldüğünde Axess ek kartına internet başvurusu yapılması da şaşırılmayacak bir durum olarak karşımıza çıkıyor. Akbank Direkt İnternet sistemi kullanılarak cep telefonu uygulamasından ya da internet üzerinden Axess ek kartına internet başvurusu yapılabiliyor. Asıl kart sahibi ve ek kart çıkartmak isteyen kişilerin kimlik bilgileri, adres ve e-posta adresleri gibi bilgiler alındıktan sonra ek kart başvurusu tamamlanmış oluyor.

Axess Ek Kartına Şube Başvurusu

Resmi internet sitesi üzerinden şube adresleri öğrenildikten sonra Axess ek kartına şube başvurusu yapmak oldukça kolay bir işlem. Asıl kart sahibinin talebi ve başvuru formunun doldurulmasından sonra ek kart çıkartılacak müşterinin kimlik bilgileri ve onayı alındıktan sonra ek kart başvurusu sonlanıyor.

Neo Card İnternet Başvurusu

Ayrıcalıklı hizmet sunan Neo Card için internet başvurusu yapma imkânı sağlayan Akbank bunun için direkt internet şubesini kullanıyor. Kimlik bilgileri, adres bilgileri, telefon bilgileri ve diğer opsiyonel bilgiler sisteme girildikten sonra Neo Card internet başvurusu tamamlanmış oluyor.

Neo Card İçin SMS Başvurusu

SMS bankacılığını oldukça aktif kullanan Akbank ne yazık ki Neo Card için SMS başvurusu kabul etmiyor. Bu eksikliği 444 25 25 telefon bankacılığıyla dolduran Akbank aynı zamanda ATM üzerinden de Neo Card başvurusu alıyor.

Neo Card’a Şubeden Başvuru

Neredeyse her ilde birden çok şube ile hizmet veren Akbank’a ulaşmak oldukça kolay olduğundan Neo Card’a şubeden başvuru yapmak müşteriler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir yöntem. Neo Card başvurusu yapmak için nüfus cüzdanı ile şubeye gitmek yeterli oluyor. Şubede banka görevlisinin doldurduğu başvuru formuna eklenen kimlik fotokopisinin banka görevlisine tesliminden sonra başvuru banka tarafından alınıyor.

AKBank  NEO Kart Şifre Alma Nasıl

Akbank bankamatik kartınızın şifresini alma almak için 444 25 25 telefon bankacılığıyla veya size en yakın Akbank şubesinden bu işlemini yapa bilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri