Bayilik BaşvurularıNasıl Başvuru Yapılır?

A101 Bayilik Nasıl Alınır? Neler Gereklidir?

A101 Market Bayiliği Almak İstiyorum

A101 Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır? A101 Bayiliği Nasıl Alınır? Ülkemiz perakende gıda pazarına 2008 yılında girmesine rağmen alt yapısının sağlam olması ve rekabetçi yapısı ile tutunmayı başaran A101 markası giderek büyüme yolunda emin adımlar ile ilerliyor. En karlı pazarlardan birisinde olmasının yardımı ile yatırımcıları cezbeden bir yapısı var.

Bu atak yapısının sayesinde ilk ay hedef olarak koyduğu 101 market açma limitini 121 market ile taçlandırarak ileriye doğru hızlı ve emin adımlarla ilerleyeceğini sinyallerini vermiştir. Bu oluşumun altında çok sağlam yatırımcıların bulunması marketler zincirinin kısa sürede Türkiye ’nin en bilinen markalarından birisi haline getirmiştir. İlk açıldığı tarihten günümüze kadar en büyük rakipleri olan Bim ile rekabet edebilecek düzeye gelmeyi başarmıştır.

A101 Bayilik Başvurusu İçin Aklınıza Takılan Sorular

Bayilik alırken aklımıza takılan soruların başında acaba A101 Market bayilik veriyor mu ve A101 Market bayilik şartları nelerdirA101 Market bayilik koşulları nedir? Peki sıkıntı bunla bitiyor mu hayır diğer soru aklınız da canlanmış olabilir. Diğer sorumuz ise A101 Market bayilik maliyeti ne kadar?  Yani buradan çıkan sonuç acıda olsa a101 market bayiliği almak istiyorum demekle hemen bayilik verilmemektedir.

Bunlarda sonra firma ile iletişime geçmek gereke bilir. Bu durum için yazımızın sonunda A101 Market iletişim bilgilerine, A101 Market Telefon Numarasına, A101 Market Adres bilgisine erişim sağlaya bilirsiniz.

Aynı zamanda A101 market için mail adresine mail atmak için de yine yazımızın sonunda buna ulaşa bilirsiniz. Ayrıca merkezi konumunda bulunan A101 Market merkez adresinde yine yazımızın son kısmında bulabilirsiniz.

A101  Nasıl Büyüdü? Nasıl Bu Kadar Başarılı Oldu?

Peki A101 neden bu kadar başarılı olmuştur. Bunu başarmasında ürünlerinin bir çoğunu kendisinin üreterek piyasaya sürmesinin çok büyük payı vardır. Türkiye’nin belli başlı noktalarında bulunan depoları ile hiç aksamadan sürekli olarak malzeme taşımacılığı konusunda deneyimli bir ekibe sahiptir.

Antalya, Sakarya, Tuzla, Ankara, Kıraç, Trakya, Kayseri, Adana, Bursa, Trabzon, Konya ve İzmir de depoları bulunan şirketin ana merkezi Ümraniye’de bulunmaktadır.

A101 Market Bayilik Veriyor Mu?

Müşteri sayısını kısa bir süre içinde milyonlara çıkarmaya başaran şirket gelecek için yatırım yapmak isteyenlerin ilgi odağı haline getiriyor. Bu nedenle insanların aklına ilk olarak A101 Bayiliği alabilir miyim? Alabiliyorsam A101 Bayilik şartları nedir? soruları geliyor.

A101 hiçbir şart altında bayilik vermiyor. Bu durumda A101 bayiliği istiyorum demek bir anlam kazanmıyor. Bu nedenle şirketin kendi imkan ve kaynakları ile büyümeyi tercih ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak gene de A101 bayi sahibi olabilirsiniz. Nasıl yazımızı okumaya devem edebilirsiniz.

A101 Market İçin  Kiralık Yeriniz Mi Var?

Evet A101 için kiralık yerimizin olamadığını söyledik ve bunu şirket kendi imkanları ile yaptığını söyledik. Fakat bir yöntem daha size anlatmadan geçmemek gerek. Bunun için öncelikle dükkan sahibi olmanız gerekiyor. Dükkanınızın konumu, metrekaresi ve iç hatları ile başvurusu yaparak bayilik açılmasını sağlayabilirsiniz. Düzenli olarak gelir elde etmek isteyen ve bunun için elinde bulunan gayrimenkulü kiraya vermek isteyen herkesin rahatlıkla başvuru yapabileceğini söyleyebiliriz.

Bunun için a101.com.tr adresine girerek sitede bulunan Kiralık Yeriniz mi var? Sekmesine tıklayarak başvuruda bulunabilirsiniz. Şirket sizden detaylı olarak dükkanın bilgilerini istiyor. Bu bilgilerin kontrol edilmesinin ardından sizinle iletişime geçiliyor ve uzun soluklu bir sözleşme imzalanıyor. Bu sözleşme maddeleri hem sizi hem de şirketi koruyacak şekilde düzenleniyor.

A101 Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

A101 bayilik başvurusu günümüzde birçok kişi tarafından ilgi çekilen bir iş imkânı olmaktadır. Bunun sebebi ise en karlı pazar olması ve reklam marka kalitesinin çok üst seviyede olmasıdır. Başvuru ise iki türlü yapılmaktadır. Birinci başvuru işlemi için 0216 633 25 00 numarasını arayarak bu işlem gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra ise iletisim@a101.com.tr adresine e-posta atarak yapılmaktadır.

A101 bayisi açmak için belli şartlar gerekmektedir. Bu şartlardan biri de şirkete kiralayabilecek bir mülke sahip olunması gerekmektedir. Bu mülk için ise herhangi bir ücret ödenmemektedir. Firma gerekli işlemleri kendi bünyesi tarafından karşılayarak bayiyi kurmaktadır. Böylelikle a101 bayisi açıldıktan sonra herhangi bir şekilde ücret ödemeden sadece mülk sahibi olunduğundan dolayı kira alarak para kazanılmaktadır.

A101 Bayilik Başvurusu Maliyeti

A101 Market bayilik vermediği için size bir maliyet çıkmayacaktır. Ama keşke bayilik verseler de size bir maliyet çıksa diyeceğiniz bir durum. Ayrıca şu da bir gerçek A101 bayilik maliyeti veya A101 bayilik ücreti sizi değil direk firmanın kendisini bağlıyor. Çünkü siz diğer bir tabirle firmaya dükkanınızı kiraya veriyorsunuz.

A101 Bayilik İletişim Bilgileri Nedir

Genel Merkez

Saray Mahallesi, Naya Sokak No: 2/A

34768 Ümraniye, İstanbul

+90 (216) 633 25 00 Santral
+90 (216) 630 11 10 Satınalma Faks
iletisim@a101.com.tr

A101 Bayilik Telefon Numarası Nedir

Genel Merkez

Saray Mahallesi, Naya Sokak No: 2/A

34768 Ümraniye, İstanbul

+90 (216) 633 25 00 Santral
+90 (216) 630 11 10 Satınalma Faks
iletisim@a101.com.tr

A101 Bayilik Mail Adresi Nedir

Genel Merkez

Saray Mahallesi, Naya Sokak No: 2/A

34768 Ümraniye, İstanbul

+90 (216) 633 25 00 Santral
+90 (216) 630 11 10 Satınalma Faks
iletisim@a101.com.tr

A101 Genel Merkez Adresi

Genel Merkez

Saray Mahallesi, Naya Sokak No: 2/A

34768 Ümraniye, İstanbul

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek iptal etmek
müşteri hizmetleri hepsiburada iletişim hepsiburada iletişim papara müşteri hizmetleri